Akumulator do laptopa zamiennik Asus AL23-901, AL22-901, AP22-1000, AL24-1000 - 6600 mAh 7,4 V Li-Ion, czarny
114,76 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim notebookiem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w twoim urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Praktyczna wskazówka: Jeżeli pojemność naszego zamiennego akumulatora litowo-jonowego jest znacznie wyższa niż pojemność oryginalnego akumulatora (1000mAh i więcej), akumulator zamienny może być cięższy, głębszy i grubszy niż oryginał. Wobec tego może on nieznacznie wystawać.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 309 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 13,9 x 5,9 x 3,7 cm |
| Szerokość: | 5,9 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 6600 mAh |
| Napięcie: | 7,4 V |
| Moc znamionowa: | 48,84 Wh |
| Liczba ogniw: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Asus Eee PC 901
- Asus Eee PC 901 Go
- Asus Eee PC 904
- Asus Eee PC 904hd
- Asus Eee PC 1000
- Asus Eee PC 1000H
- Asus Eee PC 1000HA
- Asus Eee PC 1000HD
- Asus Eee PC 1000HE
- Asus Eee PC 1000HG
- Asus Eee PC 1000H Go
- Asus AL22-901
- Asus AL23-901
- Asus AL24-1000
- Asus AP22-1000
- Asus AP23-901
- Asus PL23-901
Zaloguj się
19 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
18 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
16 grudnia 2024
Akumulator Asus AL23-901
Dostawa niezwykle szybka (na 2 dzień).
Bateria jest już testowana w starym Eee 1000H pod Linuxem.
21 czerwca 2018
Reviewed at Trusted Shops
Funktioniert perfekt, Farbe ist aber nicht wirklich schwarz( eher dunkelgrau metallic).
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com