Akumulator do laptopa zamiennik Asus 70-NLF1B2000, 70-NLF1B2000Y - 4400 mAh 11,1 V Li-Ion, czarny
92,65 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim notebookiem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w twoim urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Praktyczna wskazówka: Jeżeli pojemność naszego zamiennego akumulatora litowo-jonowego jest znacznie wyższa niż pojemność oryginalnego akumulatora (1000mAh i więcej), akumulator zamienny może być cięższy, głębszy i grubszy niż oryginał. Wobec tego może on nieznacznie wystawać.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 316 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 14,8 x 7,7 x 2,1 cm |
| Szerokość: | 7,7 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 4400 mAh |
| Napięcie: | 11,1 V |
| Moc znamionowa: | 48,84 Wh |
| Liczba ogniw: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Asus F5
- Asus F5GL
- Asus F5M
- Asus F5N
- Asus F5R
- Asus F5RI
- Asus F5RL-AP060C
- Asus F5RL-AP460C
- Asus F5SL
- Asus F5SL-AP177D
- Asus F5SR
- Asus F5SR-AP089C
- Asus F5V
- Asus F5VI
- Asus F5VL
- Asus F5VL-A2
- Asus F5Z
- Asus Pro 5b
- Asus Pro 5c
- Asus Pro 50RL
- Asus Pro 50V
- Asus Pro 50VL
- Asus Pro 50m
- Asus Pro 50z
- Asus Pro 55GL
- Asus Pro 55GL-AP368l
- Asus Pro 55SL
- Asus Pro 55SL-P302c
- Asus Pro 55SR-AP062c
- Asus Pro 58
- Asus Pro 58SA-AS020c
- Asus Pro 58SA-AS025c
- Asus Pro 58vc
- Asus Pro 58vvn-ap037c
- Asus Pro 59l
- Asus Pro 59l-ap012l
- Asus X50
- Asus X50C
- Asus X50M
- Asus X50N
- Asus X50N-AP026c
- Asus X50R
- Asus X50RL
- Asus X50RL-AP354c
- Asus X50SL
- Asus X50V
- Asus X50VL
- Asus X58
- Asus X58le
- Asus X59s
- Asus 70-NLF1B2000
- Asus 70-NLF1B2000Y
- Asus 70-NLF1B2000Z
- Asus 90-NLF1B2000Y
- Asus A32-F5
- Asus A32-X50
- Asus BATAS2000
Zaloguj się
15 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
alles wie ich es mir vorgestellt habe
31 maja 2018
Reviewed at Trusted Shops
Passt hervorragend wie das Original Kapazität kann ich noch nicht bewerten
13 lutego 2018
Reviewed at Trusted Shops
Excellent
28 sierpnia 2014
Reviewed at Trusted Shops
Very good!!!
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com