Akumulator do laptopa zamiennik Asus 0B110-00100000M-A1A1A-213-AJ1B - 2200 mAh 10,8 V Li-Ion, czarny
77,34 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim notebookiem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w twoim urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Praktyczna wskazówka: Jeżeli pojemność naszego zamiennego akumulatora litowo-jonowego jest znacznie wyższa niż pojemność oryginalnego akumulatora (1000mAh i więcej), akumulator zamienny może być cięższy, głębszy i grubszy niż oryginał. Wobec tego może on nieznacznie wystawać.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 166 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 20,3 x 3,4 x 2,1 cm |
| Szerokość: | 3,4 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 2200 mAh |
| Napięcie: | 10,8 V |
| Moc znamionowa: | 23,76 Wh |
| Liczba ogniw: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Asus Eee PC R11CX
- Asus Eee PC X101
- Asus Eee PC X101C
- Asus Eee PC X101CH
- Asus Eee PC X101H
- Asus 0B20-013K0AS
- Asus 0B110-00100000M-A1A1A-213-AJ1B
- Asus A31-X101
- Asus A32-X101
- Asus X10L65H
Zaloguj się
17 maja 2024
Reviewed at Trusted Shops
Das Produkt ist ok, jedoch bin ich nicht rechtzeitig über die Sendung informiert worden und hab die Sendung verpasst und musste die Sendung von der Post abholen
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com