Akumulator do głośnika zamiennik FG4CELL21700G - Li-Ion 10000mAh
384,49 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Staranne wykonanie dla łatwego umieszczenia
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z głośnikiem JBL
- Niezawodna oraz nowoczesna technologia Li-Ion - bez efektu pamięci
- Idealny zamiennik FG4CELL21700G
Ten kompatybilny oraz korzystny cenowo akumulator do głośnika przenośnego JBL jest właśnie dla Ciebie! Nasze akumulatory cechują się wysoką jakością wykonania oraz bardzo długim okresem użytkowania. Ten akumulator doskonale pasuje do głośnika JBL i dzięki temu jest niedrogą alternatywą dla produktu producenta urządzenia - i to bez żadnych strat na jakości.
Szczególnie praktyczna cecha: Ten akumulator do głośnika bluetooth można ładować zarówno ładowarką oryginalną, jak i kompatybilnym zamiennikiem.
Nowoczesne ogniwa litowo-jonowe dla optymalnej wydajności urządzeniaAkumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 358 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,3 x 9 x 2,5 cm |
| Szerokość: | 9 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 10000 mAh |
| Napięcie: | 7,4 V |
| Moc znamionowa: | 74 Wh |
| Liczba ogniw: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- JBL PartyBox Club 320
- JBL PartyBox Stage 320
- JBL Xtreme 4
- FG4CELL21700G
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com