Akumulator do głośnika zamiennik Bose 063404, 061386, 063287, 061385, 061834, 061384 - Li-Ion 2600mAh
121,13 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Staranne wykonanie dla łatwego umieszczenia
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z głośnikiem Bose
- Niezawodna oraz nowoczesna technologia Li-Ion - bez efektu pamięci
- Idealny zamiennik Bose 061834, 061384, 061385, 061386, 063287, 063404
Ten kompatybilny oraz korzystny cenowo akumulator do głośnika przenośnego Bose jest właśnie dla Ciebie! Nasze akumulatory cechują się wysoką jakością wykonania oraz bardzo długim okresem użytkowania. Ten akumulator doskonale pasuje do głośnika Bose i dzięki temu jest niedrogą alternatywą dla produktu producenta urządzenia - i to bez żadnych strat na jakości.
Szczególnie praktyczna cecha: Ten akumulator do głośnika bluetooth można ładować zarówno ładowarką oryginalną, jak i kompatybilnym zamiennikiem.
Nowoczesne ogniwa litowo-jonowe dla optymalnej wydajności urządzeniaAkumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 112 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11,3 x 3,8 x 4,1 cm |
| Szerokość: | 3,8 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 2600 mAh |
| Napięcie: | 7,4 V |
| Moc znamionowa: | 19,24 Wh |
| Liczba ogniw: | 2 |
| Głębokość: | 3,8 cm |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bose SoundLink 413295
- Bose SoundLink Mini
- Bose 061384
- Bose 061385
- Bose 061386
- Bose 061834
- Bose 063287
- Bose 063404
Zaloguj się
13 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
14 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Hat leider das Problem nicht gelöst, die Box hat sich trotzdem nicht laden lassen.
4 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
6 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Ersatzbatterie für kleinen Bose Lautsprecher passt perfekt, schnelle Lieferung, bin sehr zufrieden. Toller Firmenname:)
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com