Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Worx WA312 - 2000 mAh 18 V NiMH
157,27 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 822 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 13 x 11,2 x 8,6 cm |
| Szerokość: | 11,2 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2000 mAh |
| Napięcie: | 18 V |
| Moc znamionowa: | 36 Wh |
| Liczba ogniw: | 15 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Worx WG150
- Worx WG150s
- Worx WG152
- Worx WG250
- Worx WG541
- Worx WG900
- Worx WG901
- Worx WA312
Zaloguj się
20 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
16 maja 2019
Reviewed at Trusted Shops
Bonne qualit
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com