Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Senco VP0108, VP0109 - 1,5 Ah 6 V NiMH
97,75 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 200 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 7,1 x 6,2 x 5,9 cm |
| Szerokość: | 6,2 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 1500 mAh |
| Napięcie: | 6 V |
| Moc znamionowa: | 9 Wh |
| Liczba ogniw: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Senco 5G0001N
- Senco GT65
- Senco GT65DA
- Senco GT65RHA
- Senco GT90
- Senco GT90CH
- Senco GT90FRH
- TJEP AB-15/64 GAS
- TJEP AB-15/64 GAS 2G
- TJEP CP-40 GAS
- TJEP CP-40 GAS 2G
- TJEP FH 21/90 GAS
- TJEP GRF 34/90 GAS
- TJEP GRF 34/90 GAS 2G
- TJEP GRF 34/105 GAS
- TJEP HA 35 GAS 2G
- TJEP KA 4060 GAS
- TJEP KA 4060 GAS 2G
- TJEP PQZ-75 GAS 2G
- TJEP ST-15/50 GAS 2G
- TJEP TF-16/64 GAS
- TJEP TF-16/64 GAS 2G
- TJEP TF-18/50 GAS
- TJEP TF-18/50 GAS 2G
- TJEP VF-16/64 GAS
- TJEP VF-16/64 GAS 2G
- Senco VP0108
- Senco VP0109
- TJEP 100842
- TJEP 5702551008423
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com