Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Milwaukee 49-24-0150, 4 932 367 904, 4 932 373 522 - 3,3 Ah 12 V NiMH
116,88 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 501 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 10,9 x 7,4 x 7 cm |
| Szerokość: | 7,4 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3300 mAh |
| Napięcie: | 12 V |
| Moc znamionowa: | 39,6 Wh |
| Liczba ogniw: | 10 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG B12
- AEG BF12
- AEG BX12
- AEG BXL12
- AEG MX12
- AEG MXS12
- AEG System PBS3000
- Milwaukee 0502-23
- Milwaukee 0502-25
- Milwaukee 0502-52
- Milwaukee 12V Power-Plus
- Milwaukee B12
- Milwaukee BF12
- Milwaukee BX12
- Milwaukee BXL12
- Milwaukee BXS12
- Milwaukee LokTor P12PX
- Milwaukee LokTor P12TX
- Milwaukee LokTor S12PX
- Milwaukee LokTor S12TX
- Milwaukee MX12
- Milwaukee MXS12
- Milwaukee PAD12
- Milwaukee PAS12PP
- Milwaukee PCG12
- Milwaukee PCS12T
- Milwaukee PEP12
- Milwaukee PEP12T
- Milwaukee PEP12TX
- Milwaukee PES12
- Milwaukee PES12T
- Milwaukee PJX12PP
- Milwaukee PN12 Power Plus
- Milwaukee PN12PP
- Milwaukee PPS12 Power Plus
- Milwaukee PPS12PP
- Milwaukee PSG12 Power Plus
- Milwaukee PSG12PP
- Milwaukee PSM12PP
- Milwaukee T Flat pack
- Milwaukee Worklight Kit
- Milwaukee 4 932 367 904
- Milwaukee 4 932 373 522
- Milwaukee 4 932 376 508
- Milwaukee 49-24-0150
- Milwaukee 4932399311
- Milwaukee PBS 3000
Zaloguj się
4 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
9 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
9 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
22 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
voll zufrieden
Danke
13 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Super Ware, schneller Versand, besten Dank!
12 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Bin voll und ganz zufrieden. Tolle Seite super schneller Versand, Akku passt.
Immer wieder gern, Danke.
16 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
25 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
9 marca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
4 marca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles OK
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com