Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Metabo 631746, 631746000 - 3,3 Ah 9,6 V NiMH
112,63 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 510 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11,3 x 10,7 x 7,4 cm |
| Szerokość: | 10,7 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3300 mAh |
| Napięcie: | 9,6 V |
| Moc znamionowa: | 31,68 Wh |
| Liczba ogniw: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Metabo BS 9.6
- Metabo BS 9.6 Impuls
- Metabo BST 9.6
- Metabo BST 9.6 Impuls
- Metabo 631746
- Metabo 631746000
Zaloguj się
9 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Die ganze Abwicklung war sehr gut - leider war mein Akkuschrauber vermutlich zu alt (ca. 20 Jahre) - Die Rücksendung und Rücküberweisung des Geldes war kein Problem
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com