Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Metabo 6.02276.51, 6.02260.00, 6.02293.50 - 3,3 Ah 15,6 V NiMH
255,07 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 899 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 12,5 x 11,8 x 7,4 cm |
| Szerokość: | 11,8 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3300 mAh |
| Napięcie: | 15,6 V |
| Moc znamionowa: | 51,48 Wh |
| Liczba ogniw: | 13 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Metabo BS 15.6 plus
- Metabo BST 15.6
- Metabo BST 15.6 Plus
- Metabo ULA9.6-18
- Metabo 6.02260.00
- Metabo 6.02276.51
- Metabo 6.02293.50
- Metabo 6.02307.51
- Metabo 6.31738
- Metabo 6.31749
- Metabo 6.31777
- Metabo ME-1574
- Metabo ME1574
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com