Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Makita 192533-0, 193889-4, 191681-2, 193890-9 - 2,1 Ah 9,6 V NiMH
82,44 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 355 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 18 x 4,8 x 3,1 cm |
| Szerokość: | 4,8 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2100 mAh |
| Napięcie: | 9,6 V |
| Moc znamionowa: | 20,16 Wh |
| Liczba ogniw: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Makita 903D
- Makita 903DW
- Makita 4000
- Makita 4093D
- Makita 4093DW
- Makita 4190D
- Makita 4190DB
- Makita 4190DW
- Makita 4190DWD
- Makita 4300D
- Makita 4300DW
- Makita 4390D
- Makita 4390DW
- Makita 5090D
- Makita 5090DW
- Makita 6000
- Makita 6012HD
- Makita 6012HDL
- Makita 6012HDW
- Makita 6092D
- Makita 6092DW
- Makita 6093D
- Makita 6093DW
- Makita 6094D
- Makita 6094DW
- Makita 6095D
- Makita 6095DQ
- Makita 6095DW
- Makita 6095DWBE
- Makita 6095DWDE
- Makita 6095DWE
- Makita 6095DWL-2
- Makita 6096D
- Makita 6096DW
- Makita 6096DWBE
- Makita 6096DWE
- Makita 6096DWLE
- Makita 6891D
- Makita 6891DW
- Makita 6900D
- Makita 6900DW
- Makita 8400
- Makita 8400D
- Makita 8400DW
- Makita 8400VD
- Makita 8400VDW
- Makita 8402DW
- Makita 8402VD
- Makita 8402VDW
- Makita DA390D
- Makita DA390DW
- Makita DA391D
- Makita DA391DRA
- Makita DA391DW
- Makita DA391DWB
- Makita DA391DWD
- Makita ML900 Flashlight
- Makita ML902 Flashlight
- Makita T220D
- Makita T220DW
- Makita UM1690D
- Makita UM1691D
- Makita 9000
- Makita 9001
- Makita 9002
- Makita 9033
- Makita 9034
- Makita 9600
- Makita 191681-2
- Makita 192533-0
- Makita 193889-4
- Makita 193890-9
- Makita 632007-4
Zaloguj się
12 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
1 marca 2021
Reviewed at Trusted Shops
Von der Bestellung bis zur Lieferung alles perfekt. Weiter so :-)
8 stycznia 2019
Reviewed at Trusted Shops
...trotz der kühleren Temperaturen geht der Akku sowohl ins Gerät wie auch in die Ladestation erstmal ungewohnt stramm, ist sicherlich zuerst gewöhnungsbedürftig,ansonsten alles o.k.;Langzeitwirkung fehlt noch...
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com