Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Hilti SPB105, 265605, 334584, 315078, SBP10 - 2,1 Ah 9,6 V NiMH
82,44 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 416 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 10 x 9,9 x 6,1 cm |
| Szerokość: | 9,9 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2100 mAh |
| Napięcie: | 9,6 V |
| Moc znamionowa: | 20,16 Wh |
| Liczba ogniw: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Hilti BD2000
- Hilti SB10
- Hilti SF100
- Hilti SF100A
- Hilti SFB105
- Hilti 265605
- Hilti 315078
- Hilti 334584
- Hilti SBP10
- Hilti SPB105
Zaloguj się
20 stycznia 2020
Reviewed at Trusted Shops
Rapport qualité prix excellent.
5 lutego 2019
Reviewed at Trusted Shops
Parfait
19 stycznia 2019
Reviewed at Trusted Shops
Passt super, Ausdauer wird sich zeigen
6 kwietnia 2018
Reviewed at Trusted Shops
Passt perfekt und der Preis ist unschlagbar!
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com