Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Hilti SFB126A, SFB121, SFB126 - 3 Ah 12 V NiMH
140,27 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 555 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 12,5 x 10,3 x 7,3 cm |
| Szerokość: | 10,3 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3000 mAh |
| Napięcie: | 12 V |
| Moc znamionowa: | 36 Wh |
| Liczba ogniw: | 10 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Hilti SF121-A
- Hilti SFL 12/15 Flashlight
- Hilti SID 121-A
- Hilti SFB121
- Hilti SFB126
- Hilti SFB126A
Zaloguj się
16 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
Hat alles prima geklappt und es funktioniert 👍
28 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Ich habeDas Produkt noch nicht ausgiebig testen können
27 października 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
27 sierpnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
10 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
23 listopada 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
18 września 2023
Reviewed at Trusted Shops
Bis dato alles OK!
12 czerwca 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
8 czerwca 2023
Reviewed at Trusted Shops
Artikel passt, verwendet als Ersatz für Hilti Akku
4 kwietnia 2020
Reviewed at Trusted Shops
come fosse l'originale
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com