Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Hilti B 24/2.0, B24, B 24/3.0 - 3 Ah 24 V NiMH
255,07 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 958 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 14,7 x 9,1 x 7,3 cm |
| Szerokość: | 9,1 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3000 mAh |
| Napięcie: | 24 V |
| Moc znamionowa: | 72 Wh |
| Liczba ogniw: | 20 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Hilti SFL 24
- Hilti TE 2-A
- Hilti UH 240-A
- Hilti WSC 6.5
- Hilti WSC 55-A24
- Hilti WSR 650-A
- Hilti B24
- Hilti B 24/2.0
- Hilti B 24/3.0
Zaloguj się
29 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Alles perfekt, schnelle Lieferung.
11 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
18 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
27 listopada 2023
Reviewed at Trusted Shops
Akku passt und funktioniert 1a
7 maja 2020
Reviewed at Trusted Shops
ce produit sert a une perceuse , recommandé a un proche quand a la qualité je verrait a l’usage Ccordialement
28 października 2019
Reviewed at Trusted Shops
batterie pour une *** ***. fonctionne *** ***. conforme avec la machine et le chargeur. reste à voir la longévité et la durée de la charge.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com