Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Gesipa CPT12/2 EHD - 2,5 Ah 12 V NiMH
182,78 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 468 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 12 x 8,6 x 6,5 cm |
| Szerokość: | 8,6 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2500 mAh |
| Napięcie: | 12 V |
| Moc znamionowa: | 30 Wh |
| Liczba ogniw: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Gesipa ANG12
- Gesipa Accubird 12V
- Gesipa CPT 12 Electronic
- Gesipa Firebird 12V
- Gesipa G12
- Gesipa Powerbird 12V
- Gesipa Punchbird 12V
- Lematec Akku Bull 12V
- Würth 0274193
- Würth 0702915
- Würth 7251017
- Würth 7256020
- Würth 70291510
- Würth ANG12
- Würth G12
- Gesipa CPT12/2 EHD
- Lematec 12 V NCT Energieblock
- Würth 70291510061
- Würth Master G12 12V
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com