Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Förch 5325 96 1, 5325961 - 3,3 Ah 9,6 V NiMH
102,85 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 491 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 10,1 x 6,8 x 6,4 cm |
| Szerokość: | 6,8 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3300 mAh |
| Napięcie: | 9,6 V |
| Moc znamionowa: | 31,68 Wh |
| Liczba ogniw: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG 2000
- AEG BEST 9.6X
- AEG BEST 9.6X Super
- AEG BL Multi-volt-lamp
- AEG BS2E 9.6T
- AEG Battery Light PL Option
- AEG P9.6
- Atlas Copco PCS6T
- Atlas Copco PES9.6
- Atlas Copco PES 9.6T
- Förch 5325 96 1
- Förch 5325961
- Milwaukee PCS6T
- Milwaukee PES9.6
- Milwaukee PES 9.6T
- 4 932 353 638
- 4 932 366 429
- B9.6
- BX9.6
- BXS9.6
- Förch 5325 96 1
- Förch 5325961
- MX9.6
Zaloguj się
1 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
8 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Gut, passt zu unserem alten Bohrschrauber
20 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
Je n'ai fait que remplacer les batteries en fin de service par des nouvelles sur ma visseuse/deviseuse sans fil qui est en bon état de fonctionnement. Cela s'appelle de la maintenance.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com