Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Dewalt DW9057, DE9085, DE9057 - 2 Ah 7,2 V NiMH
82,44 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 281 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11,5 x 7,8 x 6,5 cm |
| Szerokość: | 7,8 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2000 mAh |
| Napięcie: | 7,2 V |
| Moc znamionowa: | 14,4 Wh |
| Liczba ogniw: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dewalt DW920
- Dewalt DW920K
- Dewalt DW920K-2
- Dewalt DW920K2
- Dewalt DW925
- Dewalt DW925K
- Dewalt DW925K-2
- Dewalt DW968
- Dewalt DW968K
- Dewalt DE9057
- Dewalt DE9085
- Dewalt DW9057
Zaloguj się
22 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
9 maja 2018
Reviewed at Trusted Shops
*****
16 stycznia 2018
Reviewed at Trusted Shops
*****
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com