Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Dewalt DE0242, BHA24, DE0240, DE0241, DE0240-XJ - 2000 mAh 24 V NiMH
182,78 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 1105 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 13 x 10,1 x 9,6 cm |
| Szerokość: | 10,1 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2000 mAh |
| Napięcie: | 24 V |
| Moc znamionowa: | 48 Wh |
| Liczba ogniw: | 20 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dewalt DC222
- Dewalt DC222KA
- Dewalt DC222KB
- Dewalt DC223
- Dewalt DC223KA
- Dewalt DC223KB
- Dewalt DC224
- Dewalt DC224KA
- Dewalt DC224KB
- Dewalt DW004
- Dewalt DW004K
- Dewalt DW004K-2
- Dewalt DW004K2C
- Dewalt DW004K2H
- Dewalt DW005
- Dewalt DW005K-2
- Dewalt DW005K2C
- Dewalt DW005K2H
- Dewalt DW006K
- Dewalt DW006K-2
- Dewalt DW006K2XE
- Dewalt DW006KH
- Dewalt DW007
- Dewalt DW007C2
- Dewalt DW007K
- Dewalt DW007K-2
- Dewalt DW007K-XE
- Dewalt DW007KH
- Dewalt DW008K
- Dewalt DW008K-2
- Dewalt DW008K-XE
- Dewalt DW008KH
- Dewalt DW017
- Dewalt DW017K2
- Dewalt DW017K2H
- Dewalt DW017N
- Dewalt BHA24
- Dewalt DE0240
- Dewalt DE0240-XJ
- Dewalt DE0241
- Dewalt DE0242
- Dewalt DE0243
- Dewalt DE0243-XJ
- Dewalt DW005
- Dewalt DW0240
- Dewalt DW0241
- Dewalt DW0242
- Dewalt DW0242-XRP
- Dewalt DW0243
Zaloguj się
23 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com