Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Bosch 710055, 9000163, 8781105908, 8787335119 - 2 Ah 6 V NiMH
68,84 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 175 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11,2 x 4,6 x 2,3 cm |
| Szerokość: | 4,6 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2000 mAh |
| Napięcie: | 6 V |
| Moc znamionowa: | 12 Wh |
| Liczba ogniw: | 5 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch Roll-Lift K10
- Bosch Roll-Lift K12
- Bosch Rollfix 861E
- Bosch Rollfix D861E
- Bosch Rollfix D870E
- Bosch Rollfix D962E
- Bosch Rollfix D963P
- Bosch Rollfix FDD087
- Bosch Rollfix FDD087D
- Bosch Somfy D14
- Bosch Somfy K8
- Bosch Somfy K10
- Bosch Somfy K12
- Bosch Somfy K17
- Bosch 9 500 005
- Bosch 710055
- Bosch 9000163
- Bosch 8781105908
- Bosch 8787335119
- Bosch FD252/10
Zaloguj się
26 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
Sehr schnelle Lieferung und guter Preis
17 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
5 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
1 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Vielen Dank , alles gut geklappt.
9 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
28 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Einbau als Erstaz für Bosch BKS4003, erfolgreich!
12 września 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
16 kwietnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com