Akumulator do elektronarzędzi zamiennik Bosch 2 607 335 260, 2 607 001 380, 2 607 335 260 - 3 Ah 9,6 V NiMH
97,75 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny / czerwony |
| Waga: | 420 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11,1 x 8,2 x 8,2 cm |
| Szerokość: | 8,2 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3000 mAh |
| Napięcie: | 9,6 V |
| Moc znamionowa: | 28,8 Wh |
| Liczba ogniw: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch 32609
- Bosch 32609-RT
- Bosch GDR 9.6V
- Bosch GSR 9.6 New Version
- Bosch GSR 9.6-1
- Bosch GSR 9.6-2
- Bosch GSR 9.6V
- Spit SDI 9,6
- Spit SDI 96
- Bosch 2 607 001 380
- Bosch 2 607 335 260
- Bosch 2 607 335 271
- Bosch 2 607 335 272
- Bosch 2 607 335 373
- Bosch 2 607 335 453
- Bosch 2 607 335 461
- Bosch 2 607 335 469
- Bosch 2 607 335 524
- Bosch 2 607 335 539
- Bosch 2 607 335 707
- Bosch 2607 335 540
- Bosch 2607 335 674
- Bosch 2607 335 682
- Bosch BAT0408
- Bosch BAT048
- Bosch BAT100
- Bosch BAT119
- Bosch BH984
- Bosch BPT1041
Zaloguj się
26 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
22 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Prompte Lieferung. Ersatzteil passt genau.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com