Akumulator do elektronarzędzi zamiennik AEG AG-724CN, A10, P7.2 - 2,1 Ah 7,2 V NiMH
73,94 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 228 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 14 x 4,8 x 2,7 cm |
| Szerokość: | 4,8 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2100 mAh |
| Napięcie: | 7,2 V |
| Moc znamionowa: | 15,12 Wh |
| Liczba ogniw: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG ABE10
- AEG ABS10
- AEG ABSE10
- AEG AL7
- AEG AL77
- AEG B-72
- AEG B-72A
- AEG B72A
- AEG BSE2E 7.2
- Ryobi BD1020
- Ryobi BD1020CD
- Ryobi BD1020CR
- AEG A10
- AEG AG-724CN
- AEG P7.2
- Milwaukee P7.2
- Ryobi HBD72TR
Zaloguj się
30 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
23 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
8 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
23 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Sowohl mechanisch und elektrisch wie Original
17 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
15 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
16 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles super
8 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
3 marca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Super Auswahl, preisgünstig und schnelle Lieferung
28 października 2024
Reviewed at Trusted Shops
Buen producto, la comunión con el vendedor ha sido muy buena
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com