Akumulator do elektronarzędzi zamiennik AEG 4935413106, 4935416790, B1420, B1414G, B1415R - 2 Ah 14,4 V NiMH
114,76 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 640 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 13 x 7,7 x 6,1 cm |
| Szerokość: | 7,7 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2000 mAh |
| Napięcie: | 14,4 V |
| Moc znamionowa: | 28,8 Wh |
| Liczba ogniw: | 12 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG BBM 14 STX-R
- AEG BSB 14 G
- AEG BSB 14 STX
- AEG BSB 14 STX-R
- AEG BSB 14 STXN
- AEG BSS 14
- AEG FL 14
- Würth Master SD 14.4
- AEG 4935413106
- AEG 4935416790
- AEG B1414G
- AEG B1415R
- AEG B1420
- AEG B1420R
- AEG GBS 14.4V
- AEG M1430R
- Würth 0700980420
- Würth 0700980425
Zaloguj się
18 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Alles Bestens.
16 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Unkompliziert und passt
20 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles okay und Bestens!
25 kwietnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
9 czerwca 2023
Reviewed at Trusted Shops
Kann ich nicht bewerten, da ich den falschen Akku bestellt habe
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com