Akumulator do elektronarzędzi zamiennik AEG 0700 980 320, M1230R, B1220R, B1215R - 3,3 Ah 12 V NiMH
127,51 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 592 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 10,6 x 8,6 x 6,7 cm |
| Szerokość: | 8,6 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3300 mAh |
| Napięcie: | 12 V |
| Moc znamionowa: | 39,6 Wh |
| Liczba ogniw: | 10 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG B1214G
- AEG B1215R
- AEG B1220R
- AEG BS 12 G
- AEG BSB 12 G
- AEG BSB 12 STX
- AEG BSS 12 RW
- AEG GBS AA12V
- AEG M1230R
- AEG 0700 980 320
- AEG B1215R
- AEG B1220R
- AEG M1230R
Zaloguj się
4 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
alles oky
2 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Der Akku passt und wuede schnell geliefert.
14 czerwca 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
22 kwietnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
6 marca 2020
Reviewed at Trusted Shops
***
*** *** que j'ai commandé sont super ,fonctionne *** ***
17 lutego 2020
Reviewed at Trusted Shops
conforme
13 czerwca 2019
Reviewed at Trusted Shops
provate ; funzionano perfettamente : grazie
18 kwietnia 2019
Reviewed at Trusted Shops
Prodotto buono
13 grudnia 2018
Reviewed at Trusted Shops
ces accus sont destinés a une visseuse wurth .
pour l'instant pas encore utilisés
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com