Akumulator bagażnikowy do roweru zamiennik Bosch 0275007505, 0275007502 - 11,6 Ah 36 V Li-Ion, czarny
1 275,50 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim rowerem elektrycznym
- Z inteligentnym wskaźnikiem poziomu naładowania
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 2640 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 36,5 x 12 x 7,3 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 11,6 Ah |
| Napięcie: | 36 V |
| Moc znamionowa: | 417,6 Wh |
| Liczba ogniw: | 40 |
| Typ akumulatora: | bateria bagażnikowa |
| Liczba pinów: | 5 |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Ochrona przed: | Przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Batavus
- Batavus Milano
- Bosch Classic Line
- Cannondale
- Cannondale Mavaro Neo
- Cannondale Wonderwagen Neo 2
- Diamant
- Diamant Achat
- Diamant Saphir
- Diamant Turmalin
- Flyer Gotour 2 5.00
- Flyer Gotour 2 5.01R
- Flyer Gotour 2 5.10
- Flyer TX
- Gazelle HeavyDutyNL C5 HMB
- Gazelle HeavyDutyNL C7
- Gazelle Medeo T9 HMB
- Gazelle Miss Grace C7
- Gazelle Orange C7
- Gazelle Orange C8
- Hercules E-Imperial 180
- Hercules E-Joy F7
- Hercules E-Joy R7
- Hercules Futura Sport 8.5
- Hercules Lyon F7
- Hercules Lyon R7
- Hercules Montfoort F7
- Hercules Montfoort F8
- Hercules Nizza F7 NL
- Hercules Robert/a F7
- Hercules Robert/a R7
- Hercules Robert/a i-F8
- Hercules Urbanico R8
- Hercules Viverty E F7
- Hercules Viverty E R7
- Kettler E-Gold 8
- Kettler Silver 7
- Kettler Silver 8
- Pegasus Inselrad E7
- Pegasus Passion E7
- Pegasus Piazza E7
- Pegasus Siena E7
- Pegasus Siena E8
- Pegasus Solero E7
- Pegasus Solero E8
- Pegasus Solero E9 Performance
- Pegasus Strong E8R
- Pegasus Swing E7F
- Pegasus Tourina E7
- Riese & Müller Swing
- Riese & Müller Swing 2
- Riese & Müller Swing 3
- Riese & Müller Tinker
- Scott E-Contessa Scale 730
- Scott E-Genius 730
- Scott E-Scale 730
- Scott E-Scale 930
- Scott E-Sub Active
- Scott E-Sub Cross
- Scott E-Sub Tour
- Scott Roxter eRIDE
- Scott Sub eRIDE Active
- Scott Sub eRIDE Cross
- Scott Sub eRIDE Tour
- Sparta A
- Sparta A-Lane
- Sparta A-Shine
- Sparta D-Wiz Fold M7B
- Victoria eRetro
- Victoria eTrekking
- BBR240
- BBR260
- BBR265
- BBR270
- BBR275
- Bosch 0275007502
- Bosch 0275007505
- Bosch 0275007507
- Bosch 0275007522
- Bosch 0275007531
- Bosch 0275007532
- Bosch 0275007550
- Bosch 1270020503
- Bosch 1270020507
Zaloguj się
17 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Das Produkt entspricht meiner Erwartung und es funktioniert. Sie formulieren auf Ihrer Webseite, dass die Produkte nach hohem europäischen Standard in einem mittels tändischen Unternehmen in Dresden hergestellt werden. Auf dem mir zugesandten Produkt ist 'Made in China' eingetragen. Ich finde das extrem enttäuschend.
Martin Waibel
7 maja 2024
Reviewed at Trusted Shops
der Akku hat nicht in die Aufnahmeschiene gepasst, er ist breiter wie das Orginal Ich mußte dann vom Gepäckträger und von der Aufnahmeschine noch was abschleifen damit es passt. Hat mich viel Zeit gekostet.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com